FOTOGRAFIA PRODUKTOWA I REKLAMOWA

Specjalizuję się głównie w fotografii produktów, do której przykładam się niezwykle starannie. Posiadam własny styl, zmysł i estetykę, którą proponuję od siebie z każdą sesją, aranżacją i stylizacją. Nigdy jednak nie zamykam się na inne tonacje i style, które stają się za każdym razem nowym wyzwaniem. Zależy mi, aby klient otrzymał zdjęcia, jakich zamysł miał sam w głowie, lub takie, których nawet się nie spodziewał! Oferuję zarówno zdjęcia typu packshot, „duch”, a także rozbudowane aranżacje, w której produkt staje się główną gwiazdą fotografii. Z dokładnością dobieram dodatki i dekoracje wypełniające kadr, tak aby dopełnić zdjęcie zgodnie ze stylistyką produktu, jak i ustaleniami z klientem. Fotografując produkty, uruchamiam swoje ogromne pokłady kreatywności i pomysłowości, co daje mi spore pole do popisu. Do każdego produktu podchodzę indywidualnie, bo wiem, że każdy z nich wymaga innej oprawy, scenerii, dekoracji i rekwizytów. Oferuję również bardziej rozbudowane kadry, które posłużą jako idealne zdjęcia reklamowe. Dbam, aby każde zdjęcie wydobywało z produktu wszystkie atuty i zatrzymywało wzrok oglądającego na długi czas, co jest ogromnie ważne w fotografii produktowej.

FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Jeśli marzysz o idealnych zdjęciach zatrzymujących ważne dla Ciebie chwile, lub po prostu samego siebie w niesamowitej aurze, to również dobrze trafiłeś. Inspiruje mnie człowiek i jego emocje, dlatego z ogromną przyjemnością fotografuję tych, którzy wymagają od zdjęć czegoś więcej, niż tylko to co widać na pierwszy rzut oka. Fotografując, staram się zawsze widzieć więcej, dlatego z każdego miejsca i modelki/modela próbuję wydobyć to co najpiękniejsze. Wspólnie z klientem omawiamy wszelkie szczegóły, dzięki czemu każda sesja jest dokładanie dopracowana, lub wprost przeciwnie – zdajemy się na całkowitą naturalność i spontaniczność, którą osobiście niezwykle uwielbiam. Fotografuję zarówno w plenerze, gdzie udaję się z klientem w piękne, mniej lub bardziej wymyślne miejsce, jak i w studio, gdzie razem możemy pobawić się światłem i aranżacją. Podczas każdej sesji staram się, aby panowała przemiła atmosfera, gdyż jestem osobą otwartą na nowe znajomości i przede wszystkim pozytywną i wesołą. Gwarantuję Ci, że nie będziesz się nudzić podczas wykonywania zdjęć, a wspólnie spędzony czas zapamiętasz na bardzo długo! 

 

Do każdego zlecenia podchodzę z ogromną starannością i dokładnością, a ceny ustalam indywidualnie. W celu zapoznania się ze szczegółami, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.